Muber Lazer Miray Reklam Kuruluşudur

MUBER HOTEL GÜMÜLDÜR

MUBER HOTEL GÜMÜLDÜR  ... .... 0232 793 24 01

İzmir gümüldür otelleri veya gümüldür pansiyonları arasında gümüldür gece pazarında denize yakın uygun fiyatlı  temiz huzurlu eğlenceli ucuz konaklama otel pansiyon bakıyorsanız doğru yerdesiniz..Otelimizde kalan misafirlerimiz birkaç dakikalık yürüyüş ile denize ulaşabilir...Gümüldür deki oteller ve pansiyonlar arasında en iyi uygun fiyatları ve hizmeti veren Gümüldür Muber Otel tatilinizi hesaplı olarak geçirebileceğiniz bir yerdir...Alt katımızdaki cafe bölümümüzde canlı müzik karaoke eğlence mekanımızda stresini bolca atacaksınız..

Sayısız tarihi ile dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan İzmir ' in sahil kasabası gümüldür de bulunan MUBER HOTEL GÜMÜLDÜR , tatil yada iş amaçlı seyahat eden konuklarına 5 yıldızlı otel kalitesinde hizmet sunar.

GÜMÜLDÜR GECE PAZARININ İÇİNDE GÜMÜLDÜR OTELLER VE PANSİYONLAR BÖLGESİNDEDİR..DENİZE 80 METRE YÜRÜME  MESAFEDEYİZ... TERASIMIZ VE ÖN TARAFTAKİ TÜM ODALARIMIZ DENİZ MANZARALIDIR...HUZURLU KEYİFLİ EĞLENCELİ TATİL GEÇİREBİLECEĞİNİZ BİR MEKANIZ.....Alt katımızdaki cafe bar bölümümüzde canlı müzik , disko , bar , fasıl gecesi , karaoke , bol eğlence mekanımızda stresinizi çokça atacaksınız..

http://www.muberlazer.com/muberlazer-mub-411.html