Muber Lazer Miray Reklam Kuruluşudur

Hakkımızda

    Karakaya Matbaası olarak 1972 de İzmir tarihi Kemeraltı Çarşısında 854 sokakta,babam Mustafa İKİKARAKAYALI tarafından kurulan firmamız bugünlere,kaliteyi elden bırakmayarak ve zaman göz etmeden,çok çalışarak ulaşmıştır..2001 senesinin mart ayından itibaren MUBER LAZER & REKLAM ismini alan firmamız 2004 yılından itibaren imalat konusunda önemli yatırımlar yapıp faaliyetine devam etmektedir. Muber Lazer bünyesine almış olduğu makinalarla sağlam adımlarla ilerleyerek müşterilerine; lazer baskı,lazer markalama ,promosyon,damla ( plasto ) etiket imalatı,dijital roland bas kes,lazer oyma pantograf, lazer kesim, tampon baskı ,yuvarlak baskı,transfer baskı,süblimasyon baskı,madeni etiket , asit indirme ve serigrafi baskı olarak hizmet  vermektedir.

    MUBER LAZER ,sektöründe örnek işler yapan ve yaptığı işlerle kalite standartlarını belirleyen zeki, yaratıcı, profosyonel ve genç bir kadroya sahiptir.MTK sitesinde 400 m2 lik 4 katlı işyerimiz ve gıda çarşısında ofisimiz ile hizmet vermekteyiz.

Misyon;

    Biz yaptığımız işi bir bütün olarak ele alıp, ayrıntılar üzerinde çalışıyoruz. Ve biz sadece uzman olduğumuz işi yapıyoruz. 40 yıllık tecrübemiz , teknolojimiz ve geliştirdiğimiz projeler ile size özel çözümler sunuyoruz. Söz Konusu işi, söz verdiğimiz zamanda teslim eder ve hiçbir zaman standartlarımızdan taviz vermeyiz.

MUBER HOTEL APART DAİRELER     0232 793 24 01

GÜMÜLDÜRDEKİ  DENİZE 100 M MESAFEDEKİ OTELİMİZLE VE İZMİR KARABAĞLAR YEŞİLYURT BOZYAKA ÜÇYOL BAHÇELİEVLERDEKİ APART DAİRELERİMİZLE SİZE KONAKLAMA HİZMETİ VERMENİN GURURU İÇİNDEYİZ... SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLERİZ.....

    MUBER LAZER size en iyi hizmeti verebilmek için yatırımlarımlarına devam edecektir.        

                                                                                                            Murat İKİKARAKAYALI

                                                                                                               Makina Mühendisi