Muber Lazer Miray Reklam Kuruluşudur

GÜNLÜK KİRALIK 0532 5843179 YEŞİLYURT ÜÇYOL BOZYAKA

 

GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK KİRALIK EVLER .. Tüm daireler muberhouse günlük kiralama şirketimizin kendi mülküdür ..

  İzmir karabağlar üçyol bozyaka yeşilyurtta günlük kiralık daire arıyorsanız doğru bakıyorsunuz ..Karabaglar YESILYURT İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Araştırma ve Eğitim Hastanesine yürüyüş mesafesinde ve Bozyaka SSK Hastanesine,Çevik Kuvvete ve yeni yapılan emniyet müdürlüğüne, Karabaglar Hatay asker hastanesine , 9 eylül üniversitesi ilahiyat fakültesine yakın olan günlük kiralık dairemiz RAHAT ,HUZURLU EV KEYFİNİ SİZ MİSAFİRLERİMİZE SUNAR ...MERKEZİ KONUMDA..üzümcü okuluna yakındır..
DAİRELERİMİZİ İSTER GÜNLÜK İSTER HAFTALIK İSTER AYLIK KİRALAYABİLİRSİNİZ. ASKER ZİYARETLERİ İÇİN FUAR ORGANİZASYONLARI, ŞEHİR GEZİLERİ, ARKADAŞ ZİYARETLERİNİZ İÇİN GÜVENLİ HİJYENİK BİR ORTAMDA SİZİ AĞIRLAMAK İSTERİZ.
TÜKETECEĞİNİZ ELEKTRİK, SU, SICAK SU FİYATLARA DAHİLDİR.
Günlük kiralık dairemizin YAKININDA GÜVENLİK, RESTORANT, MARKET, BAY BAYAN KUAFÖR, HASTANE VE SPOR ALANLARI BULUNMAKTADIR.
DAİRELERİN İÇERİSİNDE 1 YATAK ODASI,ISI VE SES YALITIMLI PENCERELER VE KAPILAR,KOMPLE HALIFLEKS KAPLI,ŞAMPUAN , DUŞ JELİ , SIVI EL SABUNU ,SESSİZ ÇAMAŞIR MAKİNASI,ELEKTRİK SÜPÜRGESİ,ÜTÜ,ÜTÜ MASASI,ÇAMAŞIRLIK,4'LÜ OCAK , TOST MAKİNASI, ÇAYCI,SU ISITICISI , LED TV, BUZDOLABI, ÇAY KAHVE MAKİNASI, 24 SAAT SICAK SU, UYDU YAYINI, YEMEK YAPMAK VE TÜKETMEK İÇİN TÜM ARAÇ GEREÇLER MEVCUTTUR.

Günlük kiralık dairemize ULAŞIM OLARAK METRO, DOLMUŞ VE OTOBÜS TERCİH EDİLEBİLİR.